به همه نمایندگان کنگره

 رفقای عزیز

 

در رابطه با کنگره حزب توجه تان را به نکات زیر جلب میکنم:

 

١ - کنگره در روزهای شنبه و یکشنبه ۲۱ و ۲۲ ماه اکتبر ٢٠٠٦  (٢٩ و ٣٠ مهر ماه ١٣٨٥) در آلمان برگزار میشود.

٢ – روز دوشنبه ٢٣ اکتبر اجلاس پلنوم کمیته مرکزی و همچنین دفتر سیاسی خواهد بود. رفقائی که خود را کاندید کمیته مرکزی میکنند باید روز دوشنبه بتوانند در این جلسات شرکت کنند. در نتیجه باید برنامه تان را طوری بریزید که از جمعه شب (٢٠ اکتبر) تا آخر روز ٢٢ اکتبر (یکشنبه) و در صورتیکه عضو کمیته مرکزی باشید تا عصر دوشنبه در محل باشید.

٣ - با توجه به مسائل امنیتی ما همه شرکت کنندگان را (بلا استثنا) در فرودگاه فرانکفورت، کلن- بن و یا  دوسلدورف تحویل میگیریم و به با چک امنیتی به محل کنگره منتقل میکنیم. حتما پاسپورت همراه داشته باشید.

٤ - در هر کشور مسئول مالی تشکیلات کشوری نماینده مالی کنگره در محل خواهد بود که وظیفه دارد بدهی های مربوط به کنگره را جمع آوری کند.

٥ - همانطور که میدانید طبق روال همیشگی هزینه کنگره (محل خواب و هزینه سفر) توسط شرکت کنندگان پرداخت خواهد شد. از آنجا که هزینه محل خواب برای همه یکسان است هرکس باید خود این هزینه را پرداخت کند.  

٥ - برای پیشبینی امکانات لازم برای نگهداری بچه‌ها ما باید از قبل تعداد آنها را دقیق بدانیم. لطفا اگر با خودتان بچه همراه دارید هرچه زودتر تعداد، نام و سن آنها را به ما اطلاع دهید.

٦ - برای سازمان دادن دریافت شما و تحویلتان به محل کنگره به اطلاعات دقیق مربوط به سفرتان احتیاج داریم. لطفا حداکثر تا ١٥ سپتامبر فرم (الف) که جداگانه برایتان ارسال میشود، را پر کنید و برای ما بفرستید

بامید دیدار

کورش مدرسی